• Нові
Заварник для чаю Simax Eva скляний 1000 мл
Simax

Заварник для чая Simax Eva скляний 1000 мл

3373
481 грн

Заварник для чаю Simax Eva скляний 1000 мл. Витончений скляний заварник від Simax зроблений в Чехії з термостійкого скла. Такий чайник можна сміливо мити в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі, зберігати в холодильнику. Єдине чого не любить цей заварник — різкого перепаду температур і чищення з абразивними миючими засобами, що, втім, властиво будь-якому посуду.

Купіть заварник для чаю скляний, і він стане прикрасою вашого обіднього столу. Класична форма чайника Simax створить відчуття затишку і домашнього тепла, а спостереження за кружляючими чаїнками в прозорому чайнику подарують хвилини розслаблення. Скло високої щільності гарантує збереження акуратного зовнішнього вигляду заварника на довгі роки.

Кількість

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Заварник для чаю Simax Eva скляний 1000 мл. Витончений скляний заварник від Simax зроблений в Чехії з термостійкого скла. Такий чайник можна сміливо мити в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі, зберігати в холодильнику. Єдине чого не любить цей заварник — різкого перепаду температур і чищення з абразивними миючими засобами, що, втім, властиво будь-якому посуду.

Купіть заварник для чаю скляний, і він стане прикрасою вашого обіднього столу. Класична форма чайника Simax створить відчуття затишку і домашнього тепла, а спостереження за кружляючими чаїнками в прозорому чайнику подарують хвилини розслаблення. Скло високої щільності гарантує збереження акуратного зовнішнього вигляду заварника на довгі роки. Компанія Simax пропонує купити модель заварника Eva об'ємом 1000 мл. Це зручний об'єм чайника для сім'ї приблизно з чотирьох чоловік.

Детальний Опис

Simax
3373
20 од.

Параметри товару

Матеріал
скло, метал, пластик
Об'єм
1000 мл
Посудомийна машина
Так
Країна-виробник
Чехія
Країна бренду
Чехія
Матеріал ручки
скло
Матеріал корпусу
скло

Коментарі до товару

Коментарі (0)