Заварник для чаю Simax Eva скляний 1000 мл
  Simax

  Заварник для чая Simax Eva скляний 1000 мл

  3373
  481 грн

  Заварник для чаю Simax Eva скляний 1000 мл. Витончений скляний заварник від Simax зроблений в Чехії з термостійкого скла. Такий чайник можна сміливо мити в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі, зберігати в холодильнику. Єдине чого не любить цей заварник — різкого перепаду температур і чищення з абразивними миючими засобами, що, втім, властиво будь-якому посуду.

  Купіть заварник для чаю скляний, і він стане прикрасою вашого обіднього столу. Класична форма чайника Simax створить відчуття затишку і домашнього тепла, а спостереження за кружляючими чаїнками в прозорому чайнику подарують хвилини розслаблення. Скло високої щільності гарантує збереження акуратного зовнішнього вигляду заварника на довгі роки.

  Кількість

   

  Політика безпеки

   

  Політика доставки

   

  Політика повернення

  Заварник для чаю Simax Eva скляний 1000 мл. Витончений скляний заварник від Simax зроблений в Чехії з термостійкого скла. Такий чайник можна сміливо мити в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі, зберігати в холодильнику. Єдине чого не любить цей заварник — різкого перепаду температур і чищення з абразивними миючими засобами, що, втім, властиво будь-якому посуду.

  Купіть заварник для чаю скляний, і він стане прикрасою вашого обіднього столу. Класична форма чайника Simax створить відчуття затишку і домашнього тепла, а спостереження за кружляючими чаїнками в прозорому чайнику подарують хвилини розслаблення. Скло високої щільності гарантує збереження акуратного зовнішнього вигляду заварника на довгі роки. Компанія Simax пропонує купити модель заварника Eva об'ємом 1000 мл. Це зручний об'єм чайника для сім'ї приблизно з чотирьох чоловік.

  Детальний Опис

  Simax
  3373
  20 од.

  Параметри товару

  Матеріал
  скло, метал, пластик
  Об'єм
  1000 мл
  Посудомийна машина
  Так
  Країна-виробник
  Чехія
  Країна бренду
  Чехія
  Матеріал ручки
  скло
  Матеріал корпусу
  скло

  Коментарі до товару

  Коментарі (0)