• Нові
Заварник для чаю Simax From скляний з фільтром 1300 мл
Simax

Заварник для чаю Simax From скляний з фільтром 1300 мл

3260/MET
354,00 грн

Заварник для чаю From скляний з фільтром 1300 мл від чеської торговельної марки Simax — необхідний мінімум для комфорту і затишку на вашій кухні. Знаменита чеська фабрика пропонує купити жароміцний посуд високої якості.

Фільтр у заварника металевий, а кришка виконана з пластика. Всі матеріали безпечні і екологічні. Якщо ви шукаєте чайник-заварник для великої компанії, цей варіант об'ємом в 1300 мл з легкістю приготує ароматний напій для 4-6 чоловік. Скло не дає ніяких сторонніх присмаків і запахів напоїв, а також дозволяє милуватися танцюючими чаїнками в процесі заварки. Виріб Simax можна мити в посудомийній машині.

Кількість

 

Політика безпеки

 

Політика доставки

 

Політика повернення

Заварник для чаю From скляний з фільтром 1300 мл від чеської торговельної марки Simax — необхідний мінімум для комфорту і затишку на вашій кухні. Знаменита чеська фабрика пропонує купити жароміцний посуд високої якості.

Фільтр у заварника металевий, а кришка виконана з пластика. Всі матеріали безпечні і екологічні. Якщо ви шукаєте чайник-заварник для великої компанії, цей варіант об'ємом в 1300 мл з легкістю приготує ароматний напій для 4-6 чоловік. 

Акуратний сучасний зовнішній вигляд заварника Simax підійде до будь-якого інтер'єру. Щоб купити чайник, що поєднує в собі максимум практичних аспектів, зверніть увагу на колекцію заварювальних чайників від Simax.

Скло не дає ніяких сторонніх присмаків і запахів напоїв, а також дозволяє милуватися танцюючими чаїнками в процесі заварки. Виріб Simax можна мити в посудомийній машині.

Детальний Опис

Simax
3260/MET
20 од.

Параметри товару

Матеріал
скло, метал, пластик
Об'єм
1300 мл
Посудомийна машина
Так
Країна-виробник
Чехія
Країна бренду
Чехія
Матеріал ручки
скло
Матеріал корпусу
скло

Швидке Порівняння

Товар
Доступність
Вартість
Опис
Матеріал
Об'єм
Колір
Бренд

Швидке Порівняння

Товар
Доступність
Вартість
Опис
Матеріал
Об'єм
Колір
Бренд

Коментарі до товару

Коментарі (0)