Секрет ідеального газона: Новинка від німецької ТМ Compo

Мабуть, кожен господар мріє, щоб галявина на його ділянці була встелена красивим зеленим газоном. Як мінімум, це красиво — дивлячись на рівну оксамитову галявину радіє око; на ній приємно відпочивати і проводити час. Зелень може стати основою для рокария, живих куточків, літньої альтанки або стати головною деталлю двору. А ще газонне покриття захищає ґрунт від ерозії і виробляє кисень. Такий важливий елемент ділянки, як газон, вимагає хорошої підживлення — іншими словами, добрива.  

Навіщо удобрювати газон

Від якості добрив безпосередньо залежить здоров'я газону, його довговічність і зовнішній вигляд. З весни і до осені трава безперервно зростає і, як зростаючі організми, вимагає поживні речовини. Без добрив зростання зупиниться вже влітку, трава почне жовтіти, втрачаючи декоративну функцію. Чи варто говорити, що довговічністю такий газон відрізнятися не буде? При правильному використанні якісних добрив ви отримаєте ідеальний газон на радість собі і близьким. 

Лідер добрив

Очевидно, красивим може бути тільки здоровий газон, так що до вибору добрив потрібно поставитися відповідально. Нема чого ризикувати, звертаючись до сумнівних продуктів, адже постраждає і потенційно шикарний газон, і нерви, і гаманець.

Твердое удобрение длительного действия Compo для газонов

Добрива для газону повинні мати тривалий термін дії, не шкодити людині і навколишньому середовищу. Звичайно, бажаний і швидкий результат. Звертаємо увагу на новинку німецького виробника Compo, яка встигла завоювати серця багатьох садівників по всьому світу. Чим хороші добрива для газону Compo? 

  • Тривалий термін дії — до 3-х місяців;
  • Моментальний ефект;
  • Застосування розумної системи ISODUR;
  • Абсолютна безпека для навколишнього середовища і людини;
  • Мінімальна втрата добрив;
  • До складу входить 30% газону;
  • Поліпшення витривалості газону;
  • До складу включений водень, що забезпечує надійну роботу добрив і не призводить до стрибків зростання. 

Система ISODUR

Завдяки довгостроковій технології ISODUR, поживні речовини в добриві для газонів Compo поступово вивільняються в залежності від температури, вологості, потреб газону. Завдяки контрольованому виділенню азоту добрива Compo дбайливо обробляють грунтові води. При використанні таких добрив вилуговування нітратів в грунтові води так само низьке, як і в невпідживленних газонах. Тепер, якщо ви регулярно його стрижете і поливаєте досить, будете задоволені результатом. 

Отримати ідеальний газон

Для досягнення цієї, здавалося б, непростий мети ми з радістю поділимося декількома порадами, виконуючи які, ви отримаєте чудовий газон:

1. Поширюйте правильно. Добрива Compo слід наносити на суху траву через 1-2 дня після скошування. Не рекомендуємо розсіювати внахлест, так як при передозуванні є ризик пошкодити дерен.

2. Поливайте правильно. Після удобрення грунту поливайте газон безпосередньо і продовжуйте робити це регулярно 1-2 рази на тиждень, як мінімум, по 20 хвилин. Ваш газон пристосується до цього. Поливати інтенсивно два рази в тиждень набагато краще, ніж часто, але мало. При правильному поливі трава пустить глибоке коріння, що допоможе їй подолати посушливі періоди.

3. Косіть правильно. Не підстригайте газон нижче 4-5 см, так як ця довжина, необхідна для фотосинтезу. Пам'ятайте, не можна стригти газон більш, ніж на третину, щоб не послабити траву.

Добрива для газону Compo — це комплексний продукт з тривалим і моментальним періодом дії, що досягається завдяки особливому гранульованому складу і просунутої технології ISODUR. Використовувати Compo для добрива вашого газону — ідеальне рішення, здатне як полегшити роботу вам, так і досягти відмінного результату для вашої галявини.

Поділитися

коментарі ()