
Восени кожен згадує свої особливі традиції, пов’язані з цією порою року. Найперше, що спадає на думку – осінній пікнік на природі. Вже немає літньої спеки, погода не така сувора й холодна, як взимку, а сонячні промені прикрашають різнобарвне листя. Відчути атмосферу затишку буде легко і приємно, особливо якщо заздалегідь все спланувати і підготуватися до відпочинку на природі.

Італійська кухня така барвиста, та головне — в ній закладено філософія усього народу: нікуди не поспішати, сміятися з друзями та насолоджуватися їжею. Тому, якщо ви вирішили залишитися вдома на вихідних і приготувати щось новеньке, маємо для вас цікавий італійський рецепт. Сезонний гарбузовий суп розкриється для вас по-новому, завдяки травам та сиру горгонзола. Отже пропонуємо вашій увазі надзвичайно ніжну велютату на обід для чотирьох персон.

Ідеї для патіо різноманітні! Внутрішній дворик може стати чудовою ігровою або гостьовою кімнатою. Обіди та барбекю на свіжому повітрі в оточенні пишних рослин та клумб – ну що може бути чарівніше?
Патіо – це відкритий внутрішній дворик житлового приміщення, з різних сторін оточений стінами, галереями, воротами, решітками або зеленою огорожею з дерев та кущів. Дехто встановлює фонтани та штучні водоспади, хтось – декоративні каміни.
Особливу популярність патіо отримали у середземноморських країнах (Іспанія, Італія). Трохи пізніше бум на них почався в Латинській Америці та країнах арабського світу.

Кожен господар мріє, щоб галявина на його ділянці була встелена красивим зеленим газоном. Як мінімум, це красиво — дивлячись на рівну оксамитову галявину радіє око; на ній приємно відпочивати і проводити час. Зелень може стати основою для рокария, живих куточків, літньої альтанки або стати головною деталлю двору. А ще газонне покриття захищає ґрунт від ерозії і виробляє кисень. Такий важливий елемент ділянки, як газон, вимагає хорошої підживлення — іншими словами, добрива.

Золото, мідь — це модні тренди. Причому якщо раніше вони застосовувалися в класичному або стилі бароко, то тепер стають родзинкою більш сучасних дизайнерських напрямків. Від цього вони зовсім не стають гіршими. Як задіяти ці два відтінки в своєму будинку? Як не перетворити житло на палац? Читайте в цій статті!

Смарт кухня, де раціонально задіяний кожен сантиметр простору — ось, до чого прагнуть практично всі. Дизайнери одноголосно стверджують: «Незалежно від розмірів приміщення, з нього необхідно витягти максимум користі!» Щоб досягти бажаного ефекту, достатньо правильно підійти до організації зберігання кухонного приладдя. Як це зробити? Прислухатися до наших порад!

Ми знайшли для вас чудовий рецепт соусу зі слив. Попереджаємо: він настільки смачний, що ви будете готувати його кожен сезон! Соус зі слив — ідеальна заготовка на зиму. Кисло-солодкий і густий, він прекрасно поєднується з м'ясом і рибою, макаронами та картоплею. Його можна застосовувати в якості основи для піци і просто мазати на бутерброд. І що важливо — створюється добавка швидко і просто. Чи готові дізнатися таємниці привабливою приправи?

Будинок — місце, куди нам хочеться повертатися. Будь-яка дрібниця і незвичайна деталь здаються рідними. Що ж надає нашому житлу такого затишку? Холодні сірі стіни або, можливо, великий телевізор і м'який диван? Такий ефект досягається шляхом додавання в інтер'єр незвичайних деталей і кімнатних рослин. Прості поодинокі вазони на підвіконнях вже давно перестали бути чимось особливим. Флораріум — відповідне рішення для тих, хто хоче, щоб їх будинок був не схожий на сотні інших.

День матері — важливе і зворушливе свято, з яким ми поспішаємо привітати найголовнішу в житті жінку. В Україні його відзначають відносно недавно, але насправді вік свята давно перевалив за 300 років. У кожній країні материнський день припадає на різні дати. Українці його відзначають у другу неділю травня. А в зв'язку з майбутнім скасуванням Міжнародного жіночого дня (8 березня), свято матерів однозначно стане дуже популярним.