Підбір за параметрами (19 продукти)

Нові продукти

Категорії

Скид цієї групи

Вартість

0 грн. - 885 грн.

Вага

Знижка

Інформація

ДобриваТоварів у наявності: 19

Якісні добрива надають кімнатним вихованцям турботу про здоровий імунітет, який є запорукою безпеки для самих людей. Ось чому дуже важливо не помилитися і зробити правильний вибір на користь відповідної підживлення рослин. Кожен зразок мінеральних добрив з Німеччини Compo – це красиві клумби у вашому саду з буйними бутонами, доглянуті газони з з...

Якісні добрива надають кімнатним вихованцям турботу про здоровий імунітет, який є запорукою безпеки для самих людей. Ось чому дуже важливо не помилитися і зробити правильний вибір на користь відповідної підживлення рослин. Кожен зразок мінеральних добрив з Німеччини Compo – це красиві клумби у вашому саду з буйними бутонами, доглянуті газони з зеленою травичкою і виразні пелюстки кімнатних троянд або орхідей.

Переваги німецьких добрив Compo

  1. Гарантоване цвітіння насиченими тонами.
  2. Стійкість до різних захворювань.
  3. Рівномірний розподіл поживних речовин.
  4. Професійна підгодівля протягом 100 днів.
  5. Швидкий і рівномірний ріст газонної трави.
  6. Помітний ефект після першого використання.

Найкращі добрива німецького бренду

Добриво Компо для орхідей в рідкому вигляді і у формі спрею. Вам не потрібно ламати голову над правильною концентрацією рідини. Подібні добрива мають універсальне дія: в їх складі не тільки головні поживні речовини, але і різні мікроелементи для нормального росту екзотичного рослини. Спрей рекомендують застосовувати в зимовий період, для підтримання вологи та запобігання пересихання листя від гарячого повітря.

Тверде добриво COMPO для газонів. Гранульований склад є запорукою моментального і одночасно тривалого ефекту, він також дає можливість вносити добриво механічним способом. Посилений зростання газону відбувається завдяки вивільненню азоту.

Добриво німецької марки для квітучих кімнатних та балконних рослин. Рідка підгодівля сприяє рясному цвітінню рослин, зміцненню кореневої системи і в результаті хорошої опірності до хвороб. Ваші вихованці будуть набиратися сил для буйного цвітіння на радість своїм господарям.

Докладніше
Показані 1 - 19 із 19 пунктів
Показані 1 - 19 із 19 пунктів