Список продуктів за маркою Kitchen Craft

У далекому 1850 році з'явилася невелика компанія, засновником якої був Томас Плант. Спочатку компанія спеціалізувалася на тому, що продавала (в основному оптом) вироби з металу, всякі корисні побутові предмети. Люди звикли, що цей виробник ніколи не підводить. Уже в 1996 році компанія стала всесвітньо відомою під назвою Kitchen Craft.

Уже багато років виробник з Великобританії радує господарок якісними і оригінальними кухонними аксесуарами. На нашому сайті ви також можете придбати оригінали багатьох колекцій. З таким посудом і аксесуарами готувати набагато простіше, приємніше і веселіше. А якщо кухонне начиння якісне, то відповідно і страви виходять кориснішими і смачнішими.

Як все починалося

У далекому 1850 році з'явилася невелика компанія, засновником якої був Томас Плант. Спочатку компанія спеціалізувалася на тому, що продавала (в основному оптом) вироби з металу, всякі корисні побутові предмети. Люди звикли, що цей виробник ніколи не підводить. Уже в 1996 році компанія стала всесвітньо відомою під назвою Kitchen Craft. Підприємство належить онукам Томаса Планта, трьом англійцям — Ендрю, Пітеру і Річарду. Хлопці змогли гідно перейняти справу дідуся, значно вдосконалили компанію, продукція Kitchen Craft стала швидко набирати популярність по всьому світу. Зараз це один з найбільших виробників товарів для кухні.

Компанія неодноразово завойовувала різні титули, вона вважається кращим виробником товарів для кухні всій Великобританії.

Продукція Kitchen Craft

Асортимент товарів надзвичайно широкий. Якщо ви шанувальник даного англійського виробника, то ви зможете придбати практично всі кухонні товари цієї фірми:

  • все для сервірування столу;
  • все для консервування;
  • дитячий посуд;
  • вироби для професійних кухарів і кондитерів;
  • новітні товари для приготування незвичайних і традиційних страв.

Найчастіше товари Kitchen Craft ідеально підходять в ролі подарунків. Зовсім не складно догодити кожній господині, якщо гарненько переглянути асортимент в каталогах. Приблизно 3500 аксесуарів було створено на території Великобританії і відправлено в торгові центри практично по всьому світу.

Творці Kitchen Craft вже багато років неухильно дотримуються своєї мети. Найголовніше бажання виробника — це зробити клопоти на кухні ще приємнішими, легшими і функціональнішими. Кухня забирає надто багато часу, але використовуючи сучасні аксесуари і посуд, ви зможете готувати набагато швидше і смачніше. Ось чому англійська Kitchen Craft — це поєднання різних стилів, форм і призначень. Кожен знайде для себе щось нове і корисне.

Для виготовлення продукції використовуються новітні матеріали, технології, всі найсміливіші ідеї тут легко втілюються в реальність.

Колекції Kitchen Craft

Дана компанія виробляє настільки багато різних і несхожих товарів для кухні, що простіше орієнтуватися по колекціях. Кожна колекція має свою назву, відмінні характеристики і складається з предметів однакового стилю. Саме завдяки колекціям, ви зможете швидко знайти те, що шукаєте, визначитися з вибором товару. Перед замовленням вивчіть, чим особлива ця колекція, уважно почитайте відгуки.

Найпопулярнішими є:

  1. Сolourworks (яскраві і кольорові кухонні аксесуари, вироби з пластика і кераміки).
  2. MasterClass (найкращий посуд для професійних майстрів, гаджети, ножі, все для випічки і інші кухонні інструменти).
  3. Miniamo (красивий і незвичайний посуд, для самих маленьких цінителів смачної їжі).

Одним словом, Kitchen Craft — це щось чарівне, здатне перетворити буденне життя в казку. Користуйтеся справжніми товарми для кухні, які не мають собі рівних в усьому світі!

У цій категорії немає товарів

Шукайте те, що вам потрібно