Список продуктів за маркою Lechuza

Кожному хочеться, щоб в оселі було присутнє відчуття затишку, життя і тепла. Адже після довгої поїздки набагато приємніше повертатися додому, знаючи, що там краще, ніж в гостях. Велику роль в інтер'єрі грають квіти. Навіть в самому похмурому приміщенні можна надати яскравих акцентів за допомогою кімнатних рослин. Але як же бути, якщо господар будинку часто буває в роз'їздах? Про це подбав бренд Lechuza, представивши світу інновацію — розумні горщики з автополивом.
Кожному хочеться, щоб в оселі було присутнє відчуття затишку, життя і тепла. Адже після довгої поїздки набагато приємніше повертатися додому, знаючи, що там краще, ніж в гостях. Велику роль в інтер'єрі грають квіти. Навіть в самому похмурому приміщенні можна надати яскравих акцентів за допомогою кімнатних рослин. Але як же бути, якщо господар будинку часто буває в роз'їздах?

Про це подбав бренд Lechuza, представивши світу інновацію — розумні кашпо з автополивом. Хорст Брандштеттер, керівник компанії, яка випускає іграшки, хотів завести кімнатну квітку, але не міг знайти відповідний горщик для нього. Цей випадок підштовхнув підприємця до створення практичної і універсальної продукції, завдання якої — полегшити нам догляд за кімнатним садом.

Створені командою німецьких технологів вазони здатні постачати рослини вологою до 60 днів. Можна сказати, що це кашпо з штучним інтелектом, які забезпечать нормальну життєдіяльність будь-якогї квітки. З його допомогою можна створити ідеальні умови навіть для самого вибагливого жителя флори.

Як це працює

Вазони Лечуза виготовлені з удароміцного пластика і відрізняються різноманітністю кольорів і форм. Це дозволить максимально точно підібрати підходяще до будь-якого інтер'єру кашпо. Незважаючи на простоту конструкції, варто знати всі тонкощі використання. Всі горщики з автополивом забезпечені спеціальною ємністю для грунту і води, в залежності від розміру яких, підбирається рекомендована висота стебла. Для посадки краще всього використовувати фірмові суміші ґрунтів, насичені комплексом мінералів і мікроелементів. Додатково додається індикатор рівня рідини, який показує запас води в посудині.

Залежно від виду рослини, сезону і вологості повітря, автополив може здійснюватися до 60 днів. З розумним горщиком неможливо перенаситити грунт вологою, досить просто правильно відрегулювати подачу води. Окремий сегмент усередині горщика дозволить виробляти безболісну перевалку саджанців. У зв'язку з тим, що кашпо Лечуза найчастіше мають велику вагу, бажано використовувати спеціальні підставки на роликах для легкого їх переміщення.

Багато користувачів задаються питанням, чому вазони цієї фірми відрізняються такою високою вартістю. Це пов'язано з європейською якістю пропонованого товару, обов'язковою річною гарантією і можливістю довготривалого використання (до 10 років). Горщики стійкі до впливу високих і низьких температур, не б'ються і не тріскаються з часом. Саме тому їх рекомендують включати як в інтер'єр, так і екстер'єр садиби. Завдяки своїй функціональності, горщики з автополивом Лечуза такі популярні і цінуються досвідченими ландшафтними дизайнерами. Широка палітра кольорів дозволить поставити правильний акцент, дотримуючись стилістичного оформлення приміщення.

Наш магазин надає широкий вибір продукції бренду Лечуза. Купуючи товар, кожен клієнт може бути впевнений в якості і справжності виробу.